cb2cb1h1h2ck2ck1

REZERVOVÁNO Rohový dům, Husova tř. ČB. s nebytovými prostory a dvěma byty

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 208.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 14.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
Fotografie

Cena:  3.900.000,- Kč

Popis

Prodej ve výhradním zastoupení rohového domu s nebytovým prostorem a dvěma byty na frekventované Husově třídě v hustě obydlené lokalitě nedaleko Výstaviště v Českých Budějovicích. V suterénu se nachází v současné době herna - bar, v patře je byt 2+kk (75m2) a v podkoroví se nachází garsoniéra (45m2). Dům je ve velmi dobrém technickém stavu, před cca 5 lety byl rekonstruován - nová fasáda, střecha, plastová okna. Ohřev vody a vytápění je zajištěn plynovým kotlem, rozvedeno do radiátorů, nebytový prostor má samostatné měření energií. Nebytový prostor je odhlučněn na cca 110 decibelů a je vybaven vzduchotechnikou. Zastavěná plocha domu cca 80m2. Dobrá výtěžnost nemovitosti vzhledem k pořizovací ceně a dosažitelnému výnosu. Výborná investice, nebo vhodné pro podnikání a zároveň k bydlení.