cb2cb1h1h2ck2ck1

Prodej RD v obci Temelín, vzdálené 24 km od Českých Budějovic.

Fotografie

Cena:  1.999.000,- Kč

Popis

Nabízíme ke koupi přízemní, částečně podsklepený rodinný dům s možností půdní vestavby v obci Temelín se zastavěnou plochou a nádvořím o velikosti 279 m2 a zahradou o velikosti 596 m2.
Dům prošel během roku 2012-2015 rekonstrukcí - nové podlahy s podlahovým vytápěním (zatím nedopojeno na zdroj tepla), topení, voda, odpady, izolace, omítky, elektřina, střecha, komín. Stropy jsou povalové, zespodu izolované a sádrokarton. Krovy jsou původní ve výborném stavu, nové fólie, latě a krytina. Kanalizace obecní - v domě nová přípojka. Vodovod obecní + vlastní studna s vodárnou - možno kombinovat. Bojler nový, kombinovaný 120 l. Plynová přípojka na patě k dispozici. Vytápění je zajištěno novým kotlem na tuhá paliva viadrus Herkules U26 15kW (není zatím připojen do systému) a elektrokotlem 12 kW - rozvedeno do radiátorů. V současné době je dokončen jeden pokoj, obytná kuchyně, koupelna, WC. Další 3 pokoje jsou nedokončené.
Za domem se nachází zahrada s ovocnými stromy (ořech, švestky, jabloně, broskev, jehličnany, živý plot, rybízy, borůvky). V bezprostřední blízkosti zahrady se nachází rybník s možností rybolovu. V obci je mateřská školka, základní škola (1. stupeň), zdravotnické středisko, rehabilitace, masáže, kineziologická poradna, dům s pečovatelskou službou, kadeřnictví, obchod, restaurace, dětské hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, pošta, sběrný dvůr. Do obce jezdí autobusová linka. Výhody bydlení v obci: daň z nemovitosti a odvoz odpadu hradí obec, neplatí se poplatek za psa, pořádají se různé akce v rámci "oranžového roku" ČEZ.
Obec Temelín je vzdálena 7 km od Týna nad Vltavou, 12 km od Vodňan a 24 km od Českých Budějovic.