cb2cb1h1h2ck2ck1

Pronájem obchodních prostor, Lannova tř., České Budějovice.

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 208.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 14.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
Fotografie

Cena:  500,- Kč

Popis

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory na lukrativním místě v Českých Budějovicích, Lannově třídě. Jedná se o moderní pěší bulvár rekonstruovaný v letech 2006-2010. Budova byla postavena v roce 2015 a rok poté kolaudována. Budova se nachází v části přístupné automobilům, denní pohyb cca 20.000 lidí. Lannova třída spojuje centrum s vlakovým a autobusovým nádražím.
Obchodní prostory se nacházejí v přízemí budovy, rozloha prostoru je 248 m2 + 30 m2 sociální a technické zázemí. Možnost pronájmu i druhého podlaží o stejné výměře, které je s prvním podlažím spojeno jezdícími schody. Prostory mají velké prosklené výlohy. Ve vyšších patrech se nacházejí kanceláře.
Bezproblémové zásobování, parkování přímo pod budovou, soukromé parkoviště.
Budova je napojena na síť E.ON, veřejná kanalizace a vodovod. Energetická náročnost C (odhad roční spotřeby energie 191 kWh/m2). Prostory mají samostatné měření pro každé podlaží.
Vzduchotechnika - vzduch přiváděný VZT jednotkou - v zimě +20°C, v létě +26°C.
Vytápění - horkovodní přípojka napojená na výměník v objektu.
Roční spotřeba teplat celé budovy: vytápění 325 GJ, vzduchotechnika 702 GJ.
Nájemné činí 500 Kč/m2/měsíc + DPH.