cb2cb1h1h2ck2ck1

Luxusní, zděný byt 3+kk s terasou, dr., ul. U lesa, České Budějovice.

Fotografie

Cena:  3.950.000,- Kč

Popis

Nabízíme s pověřením majitelky k prodeji krásný, moderní, slunný byt 3+kk, 108 m2 v posledním 4. patře zděného domu z roku 2005 v klidné lokalitě na okraji sídliště Šumava v Českých Budějovicích. Dům je vybaven výtahem a v okolí je veškerá občanská vybavenost. Nákupní centrum Čtyři Dvory s multikinem 400 m . Obchod s potravinami 150 m. Před domem je dostatek parkovacích míst, není zde žádný problém s parkováním.
Byt je družstevní, v roce 2025 však bezplatně přechází do osobního vlastnictví, anuita je již majitelkou splacena. Daň z nabytí kupující za tento byt neplatí. Byt je orientovaný celý na západ, jen okno v ložnici je na sever.
Byt sestává z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem ( 30 m2), dále dětský pokoj ( 12,6 m2), ložnice ( 8,6 m2), koupelna ( 7 m2), pracovna ( 7 m2), předsíň ( 4 m2), terasa ( 21 m2), komora přístupná z terasy ( 16 m2 ) a sklep ( 1,7 m2), který se nachází v přízemí domu v samostatné místnosti spolu s dalšími dvěma sklepy. Z prostorné terasy je krásný výhled na les a louku a byt poskytuje absolutní soukromí. Na terasu je zavedena voda i elektřina, je zde dálkově ovládané led osvětlení a markýza též na dálkové ovládání. Terasa je obložena stejným přírodním kamenem jako některé prvky v bytě (stěny, sloup).
Předmětem prodeje jsou i nové vestavěné skříně v ložnici, v předsíni a v pracovně, kuchyňská linka se spotřebiči. Po dohodě možno i ostatní zařízení.
Dům má ve fondu oprav naspořeno cca 1.700.000 Kč a byt není zatížen žádným dluhem. V domě jsou dvě velké kolárny + jedna dětská. Celkové měsíční náklady s užíváním bytu pro 4 osoby jsou ve výši 3.983 Kč + elektřina.
Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu, pár kroků od domu je les, možnost procházek, houbaření. DOPORUČUJEME.
Uvedená cena je u naší kanceláře konečná, včetně provize a veškerých právních služeb.