cb2cb1h1h2ck2ck1

OV 3+1 Netolická ul., České Budějovice.

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 208.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 14.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
Fotografie

Cena:  2.940.000,- Kč

Popis

Nabízíme ke koupi prostorný a světlý byt v osobním vlastnictví 3+1 Netolická ul. České Budějovice. Byt se nachází v 7. patře, čistá podlahová plocha bytu je 76 m2. Byt je velmi dobře dispozičně řešený s neprůchozími místnostmi, prostorné kuchyně čtvercového půdorysu a velké chodby. Byt je v původním udržovaném stavu, kde lze ihned bydlet nebo provést rekonstrukci s možností různých variant díky bytovému jádru umístěnému v centru bytu. Z bytu je nádherný výhled na České Budějovice. Dům je po celkové rekonstrukci - fasáda, plastová okna, zcela nové radiátory, nové dva prostorné výtahy. Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností, dobré parkování na velkém parkovišti u domu, dětské hřiště. V blízkosti je přírodní rezervace Vrbenské rybníky s možností procházek. Na byt lze čerpat hypotéční úvěr, který Vám v případě zájmu rádi zajistíme. PENB G.