cb2cb1h1h2ck2ck1

REZERVACE 4+1 s balkonem, OV, Lipenská ul., České Budějovice.

Fotografie

Cena:  3.990.000,- Kč

Popis

Nabízíme ke koupi luxusně zrekonstruovaný byt 4+1 s balkonem v osobním vlastnictví, nedaleko centra, v Lipenské ulici v Českých Budějovicích. Byt se nachází ve 3. patře s výtahem a má plochu 79,57 m2.
Byt je po celkové luxusní rekonstrukci včetně bytového jádra a prodává se s nábytkem zhotoveným na zakázku a zařízením, které je v ceně bytu. Byt je velmi dobře dispozičně řešen a skládá se ze čtyř neprůchozích místností, komory, předsíně, kuchyně a koupelny s WC. Orientace bytu je na jih a sever. V celém bytě jsou zhotoveny podhledy s bodovým osvětlením, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, dřevěné podlahy, nové interiérové dveře včetně zárubní. V koupelně je zhotoven okenní průzor do kuchyně a chodby, který chodbu pěkně prosvětluje, dále je v koupelně rohová vana, závěsné WC a prostor na pračku i sušičku prádla. Byt má prodloužený prostorný balkon. K bytu náleží dvě propojené sklepní kóje v suterénu domu. K dispozici je kolárna i sušárna.
Dům je po rekonstrukci - zateplená fasáda, nová plastová okna, nové balkony, renovované společné prostory. V místě je veškerá občanská vybavenost, výborné parkování na velkém parkovišti před domem, kde bude instalována závora. V blízkosti domu je MHD. Byt je k dispozici ihned. Doporučujeme.